6.7 C
Skopje
недела, декември 8, 2019
Почетна Тагови патики

Таг: патики

Adidas и Pradа направија заедничка колекција патики и чанти

Луксузниот италијански моден бренд PRADA и германскиот гигант за спортска опрема ADIDAS веќе некое време најавуваат заедничка соработка инспирирана од богатото наследство...

The Startup се патики направени посебно за генерални директори

Дизајнерот на обувки K-Swiss претстави нова линија патики кои се наменети специјално за егенрални директори. Без оглед на тоа дали сте во канцеларија, со...

Кога ќе се изложат на директна светлина, овие патики Converse почнуваат...

Converse ја претстави својата најнова колекцијапатики. Овој пат патиките се активираат со УВ зраците од сонцето. Компанијата во сопственост на Nike соработуваше со компанијата...

Патиките Rens ќе направат уште повеќе да го засакате кафето

Овие патики се направени од фасцинантна мешавина од отпадни материјали, кои се навистина практично реупотребени. Ако мислевте дека не е возможно да го сакате...

Овие патики направени од мерино волна ќе го отстранат секој мирис...

Удобноста на мерино волната е позната одамна. Мерино волната ја впива влагата и ја регулира температурата на телото, мека е и лесна, не чеша,...

Ова се првите патики во светот направени од марихуана

Ова се DopeKicks, првите патики во светот направени од марихуана. Направени се од тип на канабис кој вообичаено расте на северната хемисфера и се...

Овие „растителни патики“ се направени од еукалиптус и ананас

Кандскиот производител на обувки Native Shoes направи линија унисекс патики кои се направени целосно од вегански материјали вклучувајќи еукалиптус, лушпи од ананас и млеко...

Овие патики се направени од вистинска крв

Кога помислувате на материјали од кои може да се направат обувки, сигурно не ви паѓа на памет дека крвта може да биде таков материјал....

Компанијата VEJA направи патики од отпадоци од пченка

Брендот за етички патики VEJA го претстави својот најнов и веројатно најимпресивен еклошки производ досега - патиките Campo направени од нов вегански и биоразградлив...

ВИДЕО: Nike направи патики чии врвци се врзуваат со паметен телефон

Nike постојано прави футуристичка спортска облека и обувки, а најновиот нивен таков производ се патиките Nike Adapt, кои сами се врзуваат и се прилагодуваат...

НАЈПОПУЛАРНИ