Почетна Тагови подружница

Таг: подружница

Facebook се обидува да отвори канцеларија во Кина

0
Американската компанија Facebook доби лиценца за отворање канцеларија во Кина во обид конечно да се пробие на тој профитабилен пазар, на кој неговата интернет-страница...