Почетна Тагови потстрижување

Таг: потстрижување

Австрија: На потстрижување не може без негативен тест

0
Вчера во Австрија се отворија фризерските салони откако владата делумно го олесни третиот бран на заклучување, но предуслов за нова фризура е негативен тест...