Почетна Тагови природна непогода

Таг: природна непогода

ВИДЕО: Кибритите Uco Stormproof не можете да ги изгаснете со ништо

0
Како што се влошува ситуацијата со глобалното затоплување и климатските промени, така се појавуваат се поекстремни временски услови. Од поројни врнежи, урагани, торнада, циклони...