Почетна Тагови часовници

Таг: часовници

Зошто часовниците Rolex се толку скапи?

0
Rolex часовниците се едни од најбараните во светот. Минатата година часовникот Rolex Daytona, кој го носел актерот Пол Њуман, беше продаден на аукција за...

ВИДЕО: Стари Мустанг возила станаа елементи во луксузни часовници

0
Многу компоненти од старите Ford Mustang возила наместо во отпад завршуваат во рачно изработени уникатни и лускузни часовници Идејата е на тандемот Кристијан Миг и...