Почетна Тагови челик

Таг: челик

ВИДЕО: nOcean е првата сламка во светот која се носи како...

0
Со оваа еколошка варијанта на пластична сламка секогаш при рака ќе имате нешто за да се напиете некој пијалак. Nocean е сламка која ја...