Почетна Тагови Челси

Таг: Челси

Абрамович го продава „Челси“ за две милијарди фунти?

0
Според пишувањето на анлиски The Sun, рускиот милијардер Роман Абрамовиќ би можел наскоро да го продаде Челси за две милијарди фунти Абрамовиќ е лут на...