6.1 C
Skopje
вторник, декември 10, 2019

Дневни Архиви: октомври 28, 2017

Treepex е мал гаџет кој загадениот воздух го претвора во чист!

Замислете во блиска иднина нашата земја да стане соголена, без никакви зеленила. Нема кислород, не може да се дише надвор. Луѓето користат низа гаџети...

НАЈПОПУЛАРНИ