-1.4 C
Skopje
среда, јануари 22, 2020

Дневни Архиви: септември 6, 2019

Електричните велоспеди на Мате Римац ја освоија престижната награда Eurobike Award

Компанијата Greyp Bikes на младиот хрватски иноватор Мате Римац постигна завиден успех на саемот Eurobike 2019 во германскиот град Фридрихшафен. Нивниот нови електричен велосипед...

НАЈПОПУЛАРНИ