18.4 C
Skopje
четврток, октомври 1, 2020
Почетна Тагови Панасоник

Таг: Панасоник

Панасоник го сели седиштето од Лондон во Амстредам

Јапонската компанија Панасоник планира во октомври да го пресели европското седиште од Лондон во Амстредам, поттикнат од скорешниот излез на Велика Британија од Европската...

НАЈПОПУЛАРНИ