Почетна Тагови чадор

Таг: чадор

ВИДЕО: Lanmodo е првиот чадор за автомобил во светот

0
Lanmodo Car Tent е првиот шатор/чадор за автомобил во светот. Се поставува многу лесно со помош на далечински управувач. За да се затвори или...

ВИДЕО: Никој не сака да вози по дожд, затоа е тука...

0
Under-Cover е чадор посебно дизајниран за велосипедисти кои сакаат да возат велосипед по дожд. Досега тие мораа да носат водоотпорна облека за да не...