Почетна Тагови Иван Мрвош

Таг: Иван Мрвош

Хрватски Include претстави нови верзии на паметната клупа Steora и револуционерна...

0
Хрватската компанија Include ја претстави новата генерација на паметните клупи Steora и со новата линија корпи за отпад Terra го најави влезот на пазарот...

Иван Мрвош, хрватскиот изумител на паметните клупи, прими нова инвестиција од...

0
Иван Мрвош, основачот и директор на Include, се пофали со нова инвестиција на Facebook, нагласувајќи дека е тоа битен ден за неговата компанија. Стартапот...

ВИДЕО: Младиот иноватор Иван Мрвош во една минута открива како да...

0
Велат дека добрите совети вредат злато и дека никогаш не застаруваат. Токму тоа важи за видеото во прилог, кое го направи младиот иноватор Иван...

Милиони евра нови инвестиции во паметните клупи на младиот Хрват Иван...

0
Хрватскиот стартап Include на младиот иноватор Иван Мрвош неодамна го прослави својот петти роденден, а денес оваа компанија од страна на независна ревизорска куќа беше...

Kампањата на Иван Мрвош на Funderbeam за само шест дена стана...

0
Шест дена по стартувањето на втората кампања на платформата за групно финансирање Funderbeam SEE, компанијата Include на младиот претприемач Иван Мрвош собра износ од...

Младиот хрватски претпримач Иван Мрвош најавува продажба на компанијата која прави...

0
Кога пред една недела угледниот магазин Forbes го стави младиот претприемач Иван Мрвш  на листата 30 луѓе помлади од 30 години на кои треба...

Forbes го стави младиот хрватски претприeмач Иван Мрвош на листата „30...

0
Младиот хрватски претприемач Иван Мрвош доби уште едно големо признание за својата работа. Угледниот магазин Forbes го стави Мрвош на својата листа со 30...

Подобрената верзија на паметната клупа на младиот Иван Мрвош го освојува...

0
Паметните клупи станаат глобален хит изминатите неколку години, а неколку од нив се поставени и на територијата на БиХ. Зад идејата за паметната клупа...

Хрватот Иван Мрвош произведува 15 најсложени и најскапи паметни клупи

0
Изумителот на првата хрватска паметна клупа, Иван Мрвош, објави дека моментално произведува 15 примероци од најсложената верзија на својата паметна клупа - Steora Urban+ „Покраj...

Младиот иноватор Иван Мрвош има милиони, а уштe живее со родителите...

0
Пошироката јавност го запозна Иван Мрвош како победник на Претпреимничкиот камп во Хрватска со неговиoт проект светлечки ЛЕД столови наменети за угостителски објекти. По...