Почетна Тагови бизнис лидери

Таг: бизнис лидери

CEO Summit во Белград на едно место собра 410 учесници од...

0
Самитот на бизнис лидери, кој денес се одржува во Белград во организација на InStore, на едно место ги собра водечките бизнисмени од регионот и...

Во Белград почнува Самит на 100 бизнис лидери

0
Во Белград денеска почнува дводневен седми Самит на 100 бизнис лидери. На самитот ќе учествуваат експерти и министри од регионот кои ќе расправаат за...

Самит 100: Скопје вечерва ќе биде промовиран како „е-град“

0
Скопје вечерва ќе биде промовиран како „е-град“ во рамките на проектот „Едисон“, кој подразбира електрификација на регионот. Ова беше најавено на„Самит 100“ за бизнис-лидери на Југоисточна...

Скопје домаќин на шестиот Самит 100 за бизнис лидери од ЈИЕ

0
Шестиот по ред Самит100 за бизнис лидери од Југоисточна Европа ќе се одржи во Скопје на 16 и 17 октомври. Самитот, на денешната прес-конференција,...