Почетна Тагови канали

Таг: канали

Холандска компанија ве носи со чамец по каналите да ловите –...

0
Оваа холандска компанија ве носи на тури по познатите канали, но тоа не е обична прошетка. Во текот на пловењето нема да ја разгледувате...