Почетна Тагови лулка

Таг: лулка

IKEA лансираше несекојдневна кампања – ги повикува жените да уринираат на...

0
Најновата маркетинг кампања на Ikea е навистина несекојдневна. Шведскиот гигант знае дека дури и за најголем попуст на некој производ потребна е некоја впечатлива...