Почетна Тагови мобилна верзија

Таг: мобилна верзија

Instagram овозможи објавување Stories без користење на апликацијата

0
Социјалната мрежа Instagram се обидува да им овозможи пристат на што поголем број на луѓе па поради тоа воведе можност да се користи опцијата...