Почетна Тагови модуларен хотел

Таг: модуларен хотел

Marriott го гради најголемиот модуларен хотел во светот

0
Највисокиот модуларен хотел во светот ќе никне во Њујорк. Хотелот AC Hotel New York NoMad, висок околу 110 метри, ќе има 168 гостински соби...