Почетна Тагови односи со јавност

Таг: односи со јавност

Македонската Пи Ворлд организира глобален настан за односи со јавност...

0
Македонската креативна агенција Пи Ворлд, на 23ти ноември во Сеул ќе го организира првиот глобален настан за односи со јавност во Јужна Кореја Global PR...

ПР Бар, настан кој ќе ги одговори прашањата на ПР индустријата

0
По големиот успех на првиот “Македонски маркетинг” настан во организација на Академијата за маркетинг и пр на Creative Hub, овојпат во едно поинакво “after work” светло Creative Hub...