Почетна Тагови оперативрн систем

Таг: оперативрн систем

Huawei до крајот на годинава ќе го лансира првиот телефон со...

0
Откако Huawei се најде на црната листа на САД и се соочи со проблеми со американските доставувачи на хардвер и софтвер, почнаа да кружат...