18.4 C
Skopje
четврток, октомври 1, 2020
Почетна Тагови плута

Таг: плута

Оваа куќа, направена без тули и бетон, целосно може да се...

Оваа куќа е направена без тули, бетон и челик, а може и целосно да се рециклира. Во текот на изградбата не...

Оваа куќа е направена без тули, челик и бетон

Оваа куќа е направена без тули, челик и бетон, а составена без употреба на малтер или каков било лепак. Можете ли да погодите од...

Овие женски чанти решаваат долгогодишен проблем – секогаш ќе можете да...

Основачот и дизајнер на компанијата FABRIKK, Кејт Пирсон, со својот најнов производ решава еден долгогодишен проблем на сите жени кои постојано претураат по чантата,...

Corc Yoga Mat е подлога за вежбање направена од дрво

Подлогите за јога или какво било вежбање, се одлични. Нудат совршена поддршка кога треба да правиме вежби за истегнување, да се релаксираме, да допреме...

НАЈПОПУЛАРНИ