Почетна Тагови 1 април

Таг: 1 април

Илон Маск ќе ја оствари идејата на неговите фанови – ќе...

0
Кога Илон Маск се пошегува за 1 април дека неговата компанија Tesla банкротирала, сигурно ни на крај памет не му падна дека од тоа...