Почетна Тагови 16K

Таг: 16K

Sony претстави телевизор поголем од автобус

0
Ако мислевте дека телевизорите 8K се напредни, нема да можете да му се изнагледате на најновото ремек дело на јапонскиот гигант Sony - масивниот...