Почетна Тагови 30 Under 30

Таг: 30 Under 30

Forbes го стави младиот хрватски претприeмач Иван Мрвош на листата „30...

0
Младиот хрватски претприемач Иван Мрвош доби уште едно големо признание за својата работа. Угледниот магазин Forbes го стави Мрвош на својата листа со 30...

Македонија повторно се најде на “30 под 30” листата на Форбес...

0
На 12 февруари, со отворање на Лондонската Берза магазинот Форбес ја објави листата “30 под 30” за 2019 година за Европа. Оваа година листата...

Нина Ангеловска од Grouper и Жарко Димитриоски од Еден на Еден...

0
Секоја година, магазинот Forbes ги идентификува триесетте најдобри и најветувачки претприемачи под 30 години во дваесет различни индустрии. На овогодинешната листа '30 Under 30' опфатени се...