Почетна Тагови 5.8 Undersea Restaurant

Таг: 5.8 Undersea Restaurant

ВИДЕО: Ова е најголемиот подводен стаклен ресторан во светот

0
Ова е најголемиот стаклен подводен ресторан во светот. Ресторанот се вика 5.8 Undersea Restaurant. Името го добил по длабочината на која се наоѓа -...