Почетна Тагови 9 PureView

Таг: 9 PureView

Nokia го подготвува најмоќниот смартфон досега – ќе има дури 5...

0
Гласините за најмоќниот телефон на Nokiа досега, Nokia 9, кружат на Интернет веќе подолго време, а се чини дека се ближи крајот на исчекувањето...