Почетна Тагови 90 Fun Puppy 1

Таг: 90 Fun Puppy 1

Кинеска компанија го направи првиот автономен куфер во светот

0
  Кинеската компанија 90Fun осмисли паметен куфер кој може самиот да го следи својот сопственик. Куферот се вика 90 Fun Puppy 1 и е развиен...