Почетна Тагови 911 Speedster

Таг: 911 Speedster

Porsche 911 Speedster влегува во производство

0
Концепт студијата, презентирана по повод 70-тиот роденден на производителот на спортски автомобили Porsche, ќе се произведува како ограничено специјално издание. Точно ќе бидат произведени...