Почетна Тагови 911

Таг: 911

Porsche ги претстави новите 911 Carrera Coupé и 911 Carrera Cabriolet

0
Серија 911 го поздравува новиот член: Porsche ја проширува својата осма генерација со 911 Carrera. Новиот спортски автомобил се лансира како Купе и Кабриолет,...

Новиот Porsche 911 спектакуларно претставен на Алпите

0
Porsche го претстави новиот 911 во снежна околина. По светската премиера на саемот за автомобили во Лос Анџелес на крајот од ноември 2018 година,...