Почетна Тагови A.I. Labs

Таг: A.I. Labs

Alibaba го претстави својот робот Space Egg, кој ќе работи во...

0
Alibaba наскоро ќе го пушти во употреба својот робот, кој ќе работи како собна послуга во кинеските хотели. Кинескиот гигант го претстави роботот Space...