Почетна Тагови Accor

Таг: Accor

На повидок формирање на најголемата хотелска компанија во светот

0
Додека глобалната туристичка индустрија го претрпува најтешкиот удар од пандемијата на корона вирусот, француската хотелска компанија Accor размислува за потенцијално спојување со британскиот ривал...