Почетна Тагови Acer

Таг: Acer

Acer го претстави најтенкиот лаптоп во светот

0
Вчера во Лас Вегас почна најголемиот саем за потрошувачка електроника во светот, Consumer Electronic Show (CES), на кој бројни излагачи ќе претстават технолошки новитети,...