Почетна Тагови Acorus

Таг: Acorus

Со овие револуционерни тркала нема да осетите ниедна дупка на пат

0
Maxion Flexible Wheel  се автомобилски тркала кои се навистина револуционерен изум. Тркалата се направени со користење на посебна технологија за апсорбирање на ударите од...

ВИДЕО: Овие автомобилски тркала се неуништливи

0
Овиe тркала може да возат по секаков терен, по некои од најлошите површини за возење. Компанијата Michelin одново го измисли тркалото. Со цел да...