Почетна Тагови Acton

Таг: Acton

ВИДЕО: Очилата за сонце ACE Eyewear снимаат и емитуваат видеа

0
Компанијата Acton, која се занимава со производство на електрични скејтборди, направи паметни очила за сонце ACE Eyewear. Станува збор за очила за сонце кои...