Почетна Тагови AdBlocker

Таг: AdBlocker

Препораки од ИАБ Македонија во однос на најавените измени на Google...

0
Здружението за интерактивно огласување ИАБ Македонија  по повод објавувањето на новата верзија на прелистувачот Google Chrome, која ќе содржи вграден AdBlocker и автоматски ќе...