Почетна Тагови Adida

Таг: Adida

Adidas и Nike бараат Трамп да ги ослободи од царините за...

0
Производителите на чевли и патики и нивните дистрибутери, меѓу кои се Adidas, Nike, Puma и Steve Madden, побараа од американскиот претседател Доналд Трамп веднап...