Почетна Тагови Adobe

Таг: Adobe

Апликацијата “Adobe Premiere Rush“ наменета за Самсунг – лансирана за корисниците...

0
Компанијата Самсунг Електроникс (Samsung Electronics Co., Ltd.) во соработка со компанијата Адоб (Adobe) ја креираа апликацијата “Премиер Раш” (Premiere Rush) - прилагодена верзија на...