Почетна Тагови Air Ink

Таг: Air Ink

Марами испечатени со загадување од воздухот

0
Сајтот PSFK пишува дека холандскиот дизајнер Кели Гијсен креираше колекција рачно ткаени марами, а дизаните на нив се испечатени со мастило направено до загадувањето...