18 C
Skopje
вторник, јуни 2, 2020
Почетна Тагови AirlineRatings.com

Таг: AirlineRatings.com

Ова се најбезбедните авиокомпании во светот

Објавена е новата годишна листа со најбезбедни авиокомпании која ја прави AirlineRatings.com. Минатата година AirlineRatings не можеше да издвои некоја компанија во однос на конкуренцијата,...

НАЈПОПУЛАРНИ