Почетна Тагови Albert Heijn

Таг: Albert Heijn

Холандски синџир супермаркети носи револуција во намалувањето на цените на производите

0
Холандскиот синџир супермаркети Albert Heijn тестира револуционерен систем за намалување на цените на храната. Компјутерски управуван систем динамички ги намалува цените на храната во...