Почетна Тагови Alipay

Таг: Alipay

За само еден час вчера на Alibaba се продадоа производи во...

0
Кинеските потрошувачи вчера потрошија милијарди долари само во пррвите часови од Денот на самците, најголемиот шопинг настан во светот, на чие отворање настапи американската...

Alibaba пристигнува во Србија

0
Веста дека кинескиот и светски гигант за онлајн трговија Alibaba доаѓа во Србија стави точка на неколку месечните шпекулации за тоа која од земјите...