Почетна Тагови All screen

Таг: all screen

Lenovo го подготвува првиот вистински all screen телефон

0
Потпретседателот на компанијата Lenovo, Чанг Ченг, на социјалната мрежа Weibo го најави новиот паметен телефон, а наводно, станува збор за првиот вистински all screen...