Почетна Тагови Amal

Таг: Amal

ВИДЕО: Обединетите Арапски Емирати идниот месец ќе ја испратат својата прва...

0
Првата арапска мисија на Марс се подготвува за првата мисија на Марс, која треба да се случи во текот на наредните неколку недели. Ќе...