Почетна Тагови AMIA

Таг: AMIA

Три луксузни апартмани во Црна Гора продадени за биткоини

0
Компанијата AMIA на бизнисменот Нил Емилфарб продаде три луксузни апартмани во својот резиденцијален комплекс Dukley gardens и во деловно-станбениот комплекс Dukley residence за 430...