Почетна Тагови Amper Music

Таг: Amper Music

Вештачка интелигенција компонираше цел поп албум

0
Откако песната Break Free на YouTube беше преслушана околу 1,5 милиони пати, Терин Саутерн сега работи на цел албум. Она што е посебно кај...