Почетна Тагови Apple Pay

Таг: Apple Pay

Apple издаде виртуелна кредитна картичка

0
Театарот „Стив Џобс“ во седиштето во Купертино уште еднаш угости мноштво новинари и славни личности од технолошката заедница, кои дојдоа да видат што ново...