Почетна Тагови Apple Stores

Таг: Apple Stores

Дизајнерот на Apple Stores сака да ја реизгради Нотр Дам од...

0
По стравотниот пожар кој уништи голем дел од париската средновековна катедрала Норт Дам или Богородичната црква од Париз, францускиот премиер најави планови за архитектонски...