-2.2 C
Skopje
четврток, јануари 27, 2022
Почетна Тагови ArcaBoard

Таг: ArcaBoard

ArcaBoard е првиот вистински ховерборд

Компанијата Arca прима нарачки за нивниот производ-  ArcaBoard, кој според нив е ховерборд најсличен на ховербордите и технологијата од вториот дел од Враќање во...

НАЈПОПУЛАРНИ