Почетна Тагови Arion

Таг: Arion

Паметни влошки со вештачка интелигенција наменети за тркачи спречуваат повреди

0
Влошките за патики на Arion на тркачите им даваат фидбек во реално време за силата со која стапнуваат, бројот на чекори во минута, времето...