Почетна Тагови Arque

Таг: Arque

Јапонци направија роботски опаш кој им помага на луѓето со проблеми...

0
Сите знаеме дека Јапонија е необична земја со многу луди изуми и гаџети, а еден од најновите бизарни производи од Земјата на изгрејсонцето е...