19 C
Skopje
понеделник, јуни 1, 2020
Почетна Тагови Ascalia

Таг: Ascalia

Хрватскиот стартап Ascalia има решение за развој на паметни градови и...

Хрватскиот стартап Ascalia, на чие чело е извршниот директор и соосновач Марин Беко, развива хардверско и софтверско решение за поврзување на индустриската инфраструктура во...

НАЈПОПУЛАРНИ